ONLİNE SATIŞ PLATFORMU
Tahsis Edilen Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Giriş Yapınız
 

Kullanıcı Adı :
Şifre :
Güvenlik Kodu :


» Sanfarmaline Hakkında » Gizlilik ve Güvenlik » Teslimat » Sipariş İptali » İade Koşulları » Tüketici Yasası Üyelik Başvurusu Şifremi Unuttum

İade Koşulları

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde Sanfarmaline.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

** İade talebinizi ürününüzü tarafımıza göndermeden önce aşağıda belirttiğimiz linkten mutlaka bildirmenizi rica ederiz. Sitemiz üzerinden yapacağınız kayıt formunun bir çıktısını alarak ürünü anlaşmalı kargo firmalarımızla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZIN ASLI İLE GÖNDERİNİZ!

Arıza/İade/Değişim Bildirim formuna, anasayfadan ulaşabilirsiniz.

Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi; anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadelerde ücret tarafınızdan ödenir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
* Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.