ONLİNE SATIŞ PLATFORMU
Tahsis Edilen Kullanıcı Adı ve Şifrenizle Giriş Yapınız
 

Kullanıcı Adı :
Şifre :
Güvenlik Kodu :


» Sanfarmaline Hakkında » Gizlilik ve Güvenlik » Teslimat » Sipariş İptali » İade Koşulları » Tüketici Yasası Üyelik Başvurusu Şifremi Unuttum

Gizlilik ve Güvenlik

www.sanfarmaline.com.tr  ve üyeleri arasındaki bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliği, dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarının geliştirdiği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme protokolü teknolojisiyle sağlanmaktadır. Bu sayede girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde kayıtlı olarak tutulmadan direkt olarak bankanıza aktarılmaktadır. www.sanfarmaline.com.tr  ın sunduğu güvenli alışveriş ortamında yapacağınız her tür işleme ait bilgilerinize, siz ve kredi kartınızı size tahsis eden bankanız dışında www.sanfarmaline.com.tr  dahil hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından ulaşılamamaktadır. 

www.sanfarmaline.com.tr ’a  üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler, üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçların kapsamı dışında kullanılmamakta, 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üyelik bilgilerinize yalnızca siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz.